הועד

ד"ר שחר לב ארי, (PhD)
מנהל המרכז לרפואה משלימה-משולבת, המערך האונקולוגי, המרכז הרפואי תל-אביב (בי"ח איכילוב). זוכה פרס המדען המצטיין בתחום הרפואה המשלימה בישראל לשנת 2010 מטעם החברה הישראלית לרפואה משלימה בהר”י. חבר סגל בחוג לקידום בריאות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת עבודתי בחוג לקידום בריאות באוניברסיטת תל-אביב חוקר את השפעת שיטת העבודה על בריאות וחולי.
ד"ר בלה קיט (PhD)
בחיים שלי הכול היה מוצלח: בעל פרופסור, שני ילדים מלומדים ומצליחים, שלושה נכדים נהדרים. החיים המקצועיים התנהלו בהצלחה בין ההוראה, מחקר וניהול המחלקה באוניברסיטה.
יחד עם זה לא הייתי מסוגלת להמשיך הלאה. היו לי כאבים עזים בכל הגוף, רציתי רק לבכות ולרחם על עצמי. אני מאוד מודה לעצמי על כך שהבנתי עד מהרה שאני זקוקה לעזרה דחופה.
זיו אשר
העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008. זמן מה עקבתי מהצד, עד שהחיים הפגישו אותי עם התנסות שביקשה עבודה יותר רצינית - מחלתו ופטירתו של בן זוגי מסרטן. בעקבות כך הצטרפתי לקורס מאפשרים של "פתח למחשבה", למדתי בתכנית השנתית של ד"ר שחר לב ארי, נסעתי ל-2 school for the work, פעם כמשתתפת ופעם כצוות, השתתפתי ב-3 ריטריטים בשוויץ - "being with byron katie"' פעמיים כמתורגמנית לעברית. כעת נמצאת בתהליך ההסמכה הרשמי של ה-BKI, מלמדת במרכז "פתח למחשבה", בעמותת "תעצומות" למתמודדים עם סרטן, מעבירה סדנאות בצורה פרטנית, ועובדת בעמותה הישראלית לשיטת ה"עבודה". ממשיכה לחיות, לנשום, להתמסר לתרגול משנה החיים הזה.
מירה קרמר
מכירה את העבודה מ 2007, סיימתי את תכנית ההכשרה של 3 שנים אצל אריק פלד ב"פתח למחשבה", הייתי אסיסטנטית בכמה מהקורסים הבאים של אריק, כולל כלא מעשיהו וסדנאות במערכת חינוך. סיימתי הכשרה של שנה למתקדמים אצל שחר לב ארי ועוד שנת המשך. סיימתי את הסקול של ביירון קייטי ונמצאת בתכנית הסמכה של BKI.
קרן זפרני
העבודה נכנסה לחיי לראשונה בשנת 2008 ומאז חיי השתנו לבלי הכר. חוויתי 5 סקולים - ארבעה מהם כצוות, ובשנת 2011 השתתפתי ב- TURN AROUND HOUSE באוהיי, תכנית בה עושים את העבודה 28 ימים ברציפות מהבוקר עד הלילה. באמצעות תהליך החקירה וההתבוננות למדתי לזהות ולקחת 100% אחריות על האמונות והמחשבות להן מאמינה, לתגובות שלי הנובעות מכך.
רכז העמותה הארצית לשיטת העבודה של ביירון קייטי.
את העבודה פגשתי בגיל 24 דרך הספר "לאהוב את מה שיש". הוקסמתי מהפשטות והבהירות ששיטת העבודה נותנת.
התחלתי לתרגל מחשבות מלחיצות וחוויתי לראשונה רגע ללא מחשבה. מאז, לאורך 8 שנים של עבודה עצמית עם השיטה, נרשמתי לקורס מאפשרים והשלמתי את המסלול להסמכה בתור מאפשר מורשה.