הועד

השתתפתי בסדנא של ה-״עבודה״ בשנת 2011 – באמצעו של טיול שורשים לעיר שבה נולדתי – ריגה. מאז עשיתי פה ושם עבודה, התחלתי בתהליך ברצינות אחרי ריטריט עם קייטי ב 2015 ורישום ל ITW באותה השנה.
מאז אני צועדת בדרך, המקומות שבהם ביקרתי הסדנאות, הסמינרים והוובינרים הולכים ומצטברים. התחושה של הלב שנפתח ושל אור במקום שהיה בו קודם חושך, כבר לא זרה לי. האמת שמתגלית נותנת לי כלים נוספים להתמודד עם מה שהחיים זורקים לכיווני. אני יודעת לזהות את מצבי 3 ו 4 ומצליחה להיות ב-4 יותר. ועדיין, כל בוקר מחדש, אני בוחרת בעבודה, בוחרת להמשיך ללכת, בוחרת בעצמי.
ד"ר שחר לב ארי, (PhD) - יו"ר העמותה
מנהל המרכז לרפואה משלימה-משולבת. זוכה פרס המדען המצטיין בתחום הרפואה המשלימה בישראל לשנת 2010 מטעם החברה הישראלית לרפואה משלימה בהר”י. חבר סגל בחוג לקידום בריאות של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. במסגרת עבודתי בחוג לקידום בריאות באוניברסיטת תל-אביב חוקר את השפעת שיטת העבודה על בריאות וחולי.
מירה קרמר - חברת ועד
מכירה את העבודה מ 2007, סיימתי את תכנית ההכשרה של 3 שנים אצל אריק פלד ב"פתח למחשבה", הייתי אסיסטנטית בכמה מהקורסים הבאים של אריק, כולל כלא מעשיהו וסדנאות במערכת חינוך. סיימתי הכשרה של שנה למתקדמים אצל שחר לב ארי ועוד שנת המשך. סיימתי את הסקול של ביירון קייטי ונמצאת בתכנית הסמכה של BKI.

קרן זפרני - חברת ועד
*בעלת תואר ראשון בחינוך B.Ed. מורה ומחנכת בתיכון "בגין" בראש העין
*בעלת קליניקה פרטית לשיטת "העבודה" בכפר האורנים *מנחה סדנאות פרטיות
*מנחה השתלמויות בשיטת "העבודה" במרכזי פסגה ברחבי הארץ
*הנחתה 5 השתלמויות לעובדי הוראה במסגרת מחקרים מטעם אוניברסיטת ת"א פקולטה לרפואה - קידום בריאות הציבור בהנחיית ד"ר שחר לב ארי
אופיר ברנשטם - רכז העמותה
אחרי שקראתי את הספר "לאהוב את מה שיש" לפני יותר מעשור, הבנתי שאני רוצה ללמוד לעבוד עם שיטת "העבודה" (The Work). עברו כמה שנים עד שהשלמתי את מסלול ההכשרה בפתח למחשבה. המשכתי להתפתח עם 'העבודה' וסיימתי את הדרישות להסמכה רשמית מטעם 'העמותה הישראלית לשיטת העבודה' שאני גם הרכז הארצי שלה.