דני עמרי

היסטוריה אישית שלי עם העבודה:

ה”עבודה” של ביירון קייטי מצאה אותי, לפני 9 שנים, דרך ספר. כאיש עסקים, הייתי בדרכי למדף ספרי העסקים והתוכנה, שנמצא עמוק בתוך חנות הספרים הירושלמית, משך את עיני ספרה של ביירון קייטי ״לאהוב את מה שיש״. עלעלתי בו מעט, החזרתי אותו למקומו תוך מלמול לעצמי ״שום אישה אמריקאית מנופחת שיער לא תלמד אותי איך לחיות, בעיקר לא אשת נדל״ן לשעבר…״. מסיבה לא ברורה הספר היה בידי כאשר יצאתי מהחנות באותו יום. הוא לא עזב אותי גם באותו לילה עת סיימתי לקרוא אותו בנשימה אחת.

הספר הביא אותי ל״עבודה״. המפגש הראשון עם קייטי עצמה – שינה את חיי לחלוטין. זה קרה ב״סקול״ הראשון שלי, סדנה של תשעה ימים מרוכזים שקייטי מעבירה אישית. לאחר הסקול הראשון- הגיעו 7 נוספים בהם השתתפתי כבר כאיש צוות. מפגשים רבים נוספים עם קייטי במסגרת התהליך הממושך של הסמכה כ״מאפשר” מוסמך בשיטת העבודה של ביירון קייטי״. קייטי מסמיכה כל אחד ואחד מאתנו באופן אישי.

השינוי הביא איתו שקט ושלווה שלא יתוארו. זה לא קרה ביום אחד. כפי שקייטי אומרת ״אני לא סתם קוראת לזה העבודה״. מצד שני הכיוון היה ברור כמו העובדה שאין דרך חזרה. נדבקת ב״וירוס״ הזה של העבודה ואינך יכול לחזור לרגיל שלך יותר: כעס, זעם, חרדה קיומית, תחושת חוסר ערך עצמי, תחושת ה״מגיע לי יותר״, ״אני לא אהוב ונאהב״, ו… ״איני יודע לאהוב״ – כל אלה התחלפו ופינו את מקומם לשפע של אהבה, שלווה, והנאה מהחיים כפשוטם, כפי שהם באמת. יחד עם זה נצלו חיי הנישואים שלי, יחסי עם אבא, עם ילדי, עם קולגות בעבודה ואנשים אחרים, ו… יחסי לעצמי, כל אלה השתנו ללא היכר.

  • מאפשר מוסמך בשיטת העבודה – בארץ ובעולם באמצעות סקייפי, טלפון ופגישות אישיות כנדרש.
  • מנחה ומשתתף בסדנאות של העבודה.
  • מנחה קורסים של העבודה במסגרת תהליך ההסמכה של ביירון קייטי למאפשרים בשיטת העבודה.
  • משתתף ב help line – אפשרות לעשות עבודה לזקוקים לסיוע מיידי ללא תשלום.

 

בהקשר ל"עבודה" אני מציע:

את האפשרות לגלות יחד את מה שיש באמת עבורך.

גם את האפשרות להפסיק את הסבל בחייך.

לא משנה מה מקור הסבל ולא משנה עוצמתו.

מעניינים ״קלים״ אך מטרידים מאד ועד לעומקים אין קץ – של כעסים, פחד, חרדה, התמכרויות -אין מקום, חשוך ומפחיד ככל שיהיה, שלא נוכל ללכת אליו יחד.

כמאפשר של העבודה למדתי זה מכבר שבעצם אין לי דבר ללמד אותך.

אין לי שום דבר נוסף להעניק לך שאין לך כבר ממילא.

זה תהליך בו נוכל יחד לגלות את היש הזה המופלא.

במקרים רבים מה שמגלים יהיה מפתיע ובלתי צפוי.

בעיות של שנים, שנדמו חסרות פתרון – נפתרות.

כך זה עבורי וכך יהיה עבורך.

 

 

 work