נורית אסנש

אם אתם כאן, זה סימן שאתם רוצים לחיות טוב. אתם רוצים להיות בריאים, שמחים, מוקפים משפחה וחברים, לגור בבית נחמד, שכלום לא יכאב ושיהיה מספיק כסף. אבל מה אם במציאות זה לא קורה?

שלום לך,

אני נורית, מטפלת ומאפשרת בשיטת העבודה של ביירון קייטי.

אני מזמינה אותך לעבוד ביחד איתי כדי לחקור את המחשבות שגורמות לך דאגות, כאב או סטרס, ואת האמונות המגבילות שעושות לך פנצ'ר בחיים. כי כולנו חווים אתגרים וקשיים על בסיס יומיומי בזוגיות או ברווקות, ביחסים במשפחה הגרעינית או המורחבת, בהורות, בענייני בריאות, משקל, וגוף וכמובן פרנסה, קריירה ועבודה.

בכל יום רצות לנו אלפי מחשבות בראש וכשהן שליליות או ביקורתיות, אנו חווים רגשות לא נעימים ומרגישים את חוסר האיזון וזה משפיע על הבריאות והאושר שלנו, החופש והעצמאות.

החדשות הטובות הן שאתם לא המחשבות שלכם והמחשבות שלכם הן לא אתם.

​בואו נעבוד יחד. דברו איתי.

למה אני כל כך אוהבת את העבודה של ביירון קייטי?

העבודה תומכת בי בחיי היומיום, ביחסים עם ילדיי, עם בעלי, בעבודה ובעסק, עם חברות ומשפחה מורחבת, בריאות ובכל דבר שקורה במציאות – החדשות, האסונות המלחמות וכל מה שקורה בעולם. היא מכניסה צלילות מחשבה ועוזרת לי לעשות בחירות ולקבל החלטות בצורה יותר מפוקסת והגיונית ופחות מתוך דרמה של רגשות, פחד, חרדה, דכאון, או סרטים על העבר והעתיד.

למדתי עם ביירון קייטי בשלושה School for The Work ("סקולים"), ב -No-Body Intensive ועוד סדנאות באירופה. עשיתי קורס מאפשרים שנתי מקיף בארץ והשתתפתי בשלל קורסים וסדנאות בישראל ובחו"ל.

 

בהקשר ל"עבודה" אני מציעה:

מפגשים אישיים באמצעות שיחות וידאו (או פיזית בחיפה) וסדנאות אונליין, בנושאים: דכאון ובדידות, אימהות, הורות וילדים, בריאות, אוכל, גוף ועוד.

סדנאות בארגונים לשיפור האוירה במקום העבודה והיחסים בין עובדים, צוותים ומנהלים, העלאת פרודוקטיביות, מוטיבציה וריכוז במשימות.

שפות: עברית ואנגלית

ניתן ליצור איתי קשר ב –

אימייל: nuritasnash@hotmail.com 

טלפון/וואטסאפפ:  054-6449726

אתר: www.nurit-healing.com

פייסבוק@theworkwithnurit